Dzisiaj jest: 26.4.2019, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Little Tikes Interaktywne Centrum Zabaw Discover

dodano: 2016.01.13 ważne do: 2022.04.30 wyświetleń: 731
429 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Little Tikes Interaktywne Centrum Zabaw Discover
Centrum Zabaw Discover & Learn zaprojektowano tak, aby rosło razem z dzieckiem i dostarczało mu interaktywnej zabawy na każdym kroku! Zabawka skrywa w sobie aż 12 różnych aktywności, które zaangażują dziecko i zachęcą je do poznawania.
Zabawka wspiera rozwój Maluszka niemal w każdej sferze rozwoju psychoruchowego.  Dziecko może ćwiczyć mięśnie nóżek, pleców i karku a przy tym świetnie się bawić.
Wysokość można dostosować w zależności od wzrostu dziecka. Siedzisko obraca się o 360 stopni, dzięki czemu dziecko ma dostęp do wszystkich zabawek. Może np. obserwować pociąg, który jeździ dookoła wydając przy tym zabawne dźwięki. W pociągu można dołączone zwierzątka: krówkę i świnkę. Poza tym pociąg z torami można odłączyć od Centrum Zabaw, dzięki czemu starsze dziecko będzie się mogło świetnie bawić np. na podłodze.
Centrum Zabaw wyposażone jest również w bezpieczne lustereczko do zabawy, przeplatankę – koraliki, kręcące się kółeczka i wiele innych zabawek stymulujących zmysły i wspierających rozwój dziecka.
Zabawka wymaga użycia 3 baterii AAA (brak w zestawie)
  • Wiek dziecka: od 6 miesięcy
  • Producent: Little Tikes
  • Dostawa: 72 godziny
  • Wymiary: 61 x 61 x 73,5 cm
  • Przesyłka: 20zł
  • Odbiór osobisty 0zł Świerklany powiat Rybnik
Kontakt
Miwcar
44-266 ŚWIERKLANY, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodaj bezpłatne ogłoszenie!!!