Dzisiaj jest: 16.8.2018, imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Ogłoszenie:

Paweł Fabisiak

dodano: 2017.09.15 ważne do: 2017.12.14 wyświetleń: 97
400 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jak dobre są materiały używane przy wyważaniu opon, takie jak granulaty – proszki ? 

Przez kilka lat producenci proszku do wyważania kół faworyzowali własne artykuły jako te o doskonałych zaletach pomagających w wyrównaniu braków w wyważeniu związanych z montażem opon.

Ich potencjalne korzyści można opisać w następujący sposób:

* Możliwość wykorzystania bez konieczności wyważania kół wyważarką.
* Zmniejszenie zużycia opon
* Stałe zrównoważenie podczas jazdy samochodem
* Nie koliduję z oponami bieżnikowanymi 
* Znacznie poprawia komfort jazdy
* Produkt wolny od toksyczności 
* Nie utrudniają reperacji opon

Jak to działa ? 

Kiedy koło w czasie jazdy obraca się, to proszek do wyważania przeciwdziała wszelkiej nierównowadze poprzez przechylenie w innym kierunku, gwarantując ciągłe i regularne rozłożenie na koło, oponę i hamulce. Przypuszcza się, że dzięki temu zastosowaniu proszku do wyważania kół opona zużywa się znacznie mnie i równomiernie. Sporo osób uważa również, że po wyeksploatowaniu opony nie ma kłopotu z jej utylizacją, gdyż proszek do wyważania kół nie zawiera substancji toksycznych. 

Czy proszek do wyważania działa faktycznie ? 

Niestety nie ma żadnych racjonalnych podstaw na potwierdzenie owych korzyści. Występują chociażby teorie, iż dodatkowy ciężar związany z używaniem proszku do wyważania, tak naprawdę przyczynia się do słabszego wyważania kół. Przekonania o redukcji wyeksploatowania opon, lepszej spójności i  jednakowym zużyciu są zatem bezpodstawne. 

W naszej ofercie znajdziesz trzech liderów produkcji proszków do wyważania kół ( NU-MAG , HOFMANN , GOGOMMA ). Zapoznaj się z tabelą dawkowania granulatu, tak alby Twoja usługa była na najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz zacząć przygodę z tym produktem zapraszamy.
Wideo
Kontakt
opomax plus
05-071 Sulejówek, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodaj bezpłatne ogłoszenie!!!