Dzisiaj jest: 24.10.2018, imieniny: Arety, Marty, Marcina
Ogłoszenie:

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego z Wrocławia

dodano: 2017.12.30 ważne do: 2018.03.30 wyświetleń: 94
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nie działa kosiarka, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Szukasz dobrej pilarki spalinowej? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden w mieście Wrocław.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, którzy dbają o swój ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Zajmiemy się naprawą sprzętów ogrodniczych i maszyn od producentów wielu marek gwarantując stuprocentowe bezpieczeństwo na podstawie doświadczenia, które praktykujemy nieprzerwanie od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego.

Specjalnością naszej centrali są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także automatycznych kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny, między innymi takich silników, jak: Briggs & Stratton czy GGP. Oddział sprzętu ogrodniczego zapewnia najniższe ceny oraz pełną satysfakcję. Dodatkowo nasza oferta opiera się na dystrybucji towarów stacjonarnie i on-line. W naszym sklepie można znaleźć kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty potrzebne w pracy ogrodowej. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w dobrej cenie zaopatrzyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na firmową stronę www ATI Garden lub zadzwoń bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Kontakt
Ati Garden
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodaj bezpłatne ogłoszenie!!!